GAZ AUTO PRAHA s.r.o.

Abenteuer Allrad 2007

11. 06. 2007

Podobně jako loni se i letos zůčastnila naše firma výstavy ABENTEUER ALLRAD 2007 ve společné expozici s německým importérem vozidel GAZ / RAG - firmou International Automobile Trading - Autohaus Thomas Shelsky.

Hlavním exponátem v expozici vozidel GAZ / RAG na letošním ročníku výstavy byla vozidla GAZ / RAG - GAZelle s motorem ANDORIA ADCR 2,6TDi EURO 4 o výkonu 85 kW v různých provedeních včetně velice zajímavého provedení 330273 s dvojitou kabinou, al. valníkem, pohonem 4x4 s osmipalcovými disky a jednomontáží na zadní nápravě.

K vidění byl také nový projekt GAZ / RAG - EGER II resp. GAZ / RAG - 3308 SADKO. Jedná se o vozidla o celkové hmotnosti 6300 kg s permanentním pohonem 4x4 a jednoduchou či dvojitou kabinou. Tato vozidla budou pro německý trh osazována motory a převodovkami IVECO. Naše společnost zvažuje, že nabídne tato vozidla i na českém trhu a doplní tak nabídku vozidel GAZ / RAG v segmentu N2 o vozidla s pohonem 4x4 (prozatím je v nabídce pouze GAZ / RAG - 3310 VALDAJ s pohonem 4x2)

Svoji novinku představila také nástavbářská firma Eberhardt Mobil - jedná se o klasickou obytnou nástavbu na podvozku GAZ / RAG - GAZelle. I tato nástavba se podobně jako vestavba do furgonů GAZ / RAG - 27057 GAZelle bude prodávat pod obchodním označením SONDEO.

Rakouská společnost HR-OFFROAD doplnila expozici GAZ / RAG o dva zajímavé projekty: GAZ - VALDELLE neboli na zakázku postavený hybrid vozidel GAZ / RAG - 330273 GAZelle (podvozek, kabina, interiér, přídavná převodovka, nápravy) a GAZ / RAG - 3310 VALDAJ (motor, převodovka, přední část vozu). Celé dílo pak bylo dovybaveno nezávislou klimatizací a speciální expediční nástavbou.

Dalším projektem od HR-OFFROAD byla soutěžní verze vozu GAZ / RAG - 33027 GAZelle s motorem uprostřed.

Celkově se tato akce velice vydařila a počet zákazníků nejen z Německa, kteří navštívili stánek GAZ / RAG ukazuje na vzrůstající oblibu vozidel GAZ / RAG nejen v Německu, ale v i v celé Evropské unii.

 


 

Videogalerie

Sledujte náš youtube channel

Nepřehlédněte!


e-Cat GAZ

e-Shop GAZ
Ke stažení

Která z nabízených značek je Vám nejbližší?

ARO (18%)
UAZ (22%)
GAZ (24%)
HONKER (10%)
LUBLIN (9%)
DONG-FENG (9%)
Ani jedna... (8%)

Zajímavé odkazy:


Auta do terénu
Čtyřkolky.com

Najdete nás na Facebooku:

Sledujte stránky GAZ.cz na facebook.com