GAZ AUTO PRAHA s.r.o.

O nás…

Firma GAZ AUTO PRAHA, s.r.o. vznikla v roce 2003 jakožto první oficiální dealer vozidel značky GAZ na českém trhu s přímou návazností na importéra vozidel GAZ.

pohled na sídlo firmy V prvních měsících po svém vzniku se firma aktivně zapojila do závěrečných prací spojených s homologací první modelové řady vozidel GAZ v ČR. 25.9.2003 se tak mohla firma společně s importérem radovat z dokumentů potvrzujících schválení vozidel GAZ pro provoz na komunikacích v ČR. Od této chvíle firma začala aktivně předvádět a nabízet potencionálním zákazníkům v ČR vozidla GAZ modelové řady GAZelle

Se zahájením prodejů vozidel GAZ úzce souvisela nutnost získání dostatečně reprezentativního a zároveň účelného prostoru pro prezentace vozidel i další rozvoj firmy. Proto vedení společnosti rozhodlo o zřízení nové provozovny ve které by se soustředil nejen prodej vozidel a náhradních dílů k nim, ale také jejich následný záruční a pozáruční servis.

Dne 1.10.2003 bylo oficiálně otevřeno prodejní a servisní středisko firmy GAZ AUTO PRAHA, s.r.o. na adrese: Vestec 17, Jesenice u Prahy, 252 42. Prostor nebyl vybrán náhodou. Jedná se o bývalé největší prodejní a servisní středisko vozidel LIAZ ve kterém bylo prodáváno ročně zhruba 120 nákladních vozidel této značky. Středisko je umístěno na okraji Prahy v dobrém dosahu MHD a navíc v „dobré společnosti“ takových firem jako BYCHL spol. s r.o. (BMW), GALIMPEX a.s. (RENAULT) nebo PROTECH s.r.o. (TOYOTA)
Prodejní a servisní středisko je vybaveno dostatečně prostorným „showroomem“ pro předvádění vozidel, skladem náhradních dílů a servisním centrem s proškoleným profesionálním personálem s možností servisu až 10 vozidel současně.

Vzhledem ke stále vzrůstajícímu zájmu našich zákazníků o cenově dostupná, provozně nenáročná a spolehlivá vozidla ze zemí t.z.v. „východního bloku“ rozšířila společnost GAZ AUTO PRAHA, s.r.o. od poloviny roku 2004 svoji nabídku o další značky vozidel. Konkrétně se jedná o rumunské terénní pracovní automobily ARO interiér sídla firmy montované a upravované královehradeckou firmou AUTO MAX, s.r.o. (AMC), polské armádní speciální terénní automobily značky HONKER, které k nám dováží stejná společnost. Od konce roku 2004 se k těmto značkám přiřadila i další neméně slavná značka UAZ se svými terénními pracovními vozidly. Všechna tato vozidla jsou vybavena stejným motorem polské firmy ANDORIA splňujícím přísné emisní limity EURO 3.

Společnost GAZ AUTO PRAHA, s.r.o. v současnosti poskytuje svým zákazníkům, ve spolupráci se svými partnery, celé spektrum služeb spojených s nákupem a servisem nových užitkových vozidel. Na jednom místě si tak zákazník může zajistit například financování nákupu vozidla, jeho zákonné či havarijní pojištění od renomovaných pojišťoven, vybavení příplatkovou výbavou nebo přihlášení do registru motorových vozidel. Náš zákazník má samozřejmě na výběr i nepřeberné množství různých nástaveb na tato užitková vozidla za výhodné ceny.

V roce 2004 firma realizovala mezi svými zákazníky, mezi které patří i takové firmy jako: NOWACO Czech republic, s.r.o., Energetická montážní společnost Česká Lípa, s.r.o. , NOWASTAV a.s., BROCHIER, s.r.o. , Lesy hl. m. Prahy, ALKO – NEALKO TVIN a.s. , Městské lesy Prachatice, s.r.o. a mnohé další, více než 20 vozidel značek GAZ a ARO 4x4. V roce 2004 tak firma dosáhla obratu více než 12 miliónů korun.
Děkujeme všem stávajícím i budoucím zákazníkům za důvěru kterou projevili nákupem nového vozidla u naší firmy.

Michal Hodík
Jednatel společnosti

Nový eshop!

Videogalerie

Sledujte náš youtube channel

Nepřehlédněte!


e-Cat GAZ

e-Shop GAZ
Ke stažení

Která z nabízených značek je Vám nejbližší?

ARO (18%)
UAZ (23%)
GAZ (25%)
HONKER (10%)
LUBLIN (8%)
DONG-FENG (8%)
Ani jedna... (8%)

Zajímavé odkazy:


Auta do terénu
Čtyřkolky.com

Najdete nás na Facebooku:

Sledujte stránky GAZ.cz na facebook.com